Nabídka práce > KONSTRUKTÉŘI | R&D ODDĚLENÍ

KONSTRUKTÉŘI | R&D ODDĚLENÍ

Náplň práce

Pro nové R&D oddělení aktuálně obsazujeme pozici konstruktéra. Připojte se k nám do týmu a podílejte se na vývoji našeho produktu.

Uvítáme kandidáty z celé ČR, kteří jsou ochotni se za prací relokovat.

Co Vás na pozici čeká?

- řízení týmu specialistů v oblasti konstrukce
- příprava a sledování finančního rozpočtu oddělení
- kontrola a připomínkování specifikací zákazníka (vývoj produktu)
- návrh mechatronických sestav vhodných pro termoplastické materiály vyztužené vlákny (mechanika, hydraulika)
- návrh statických a dynamických těsnicích systémů
- vývoj nových produktových řešení
- vytvoření a údržba všech nezbytných technických dokumentů
- zpracování toku poptávek/nabídek, vytváření kusovníků v SAP a kalkulace
- účast na konstrukční analýze FMEA
- reporting a vedení porad

Požadavky

- vzdělání v oblasti elektroniky, mechatroniky
- velmi dobrá znalost PTC Creo, Windchill PDMLink, SAP
- odborné zkušenosti v oblasti plastických konstrukcí mechatronických sestav
- velmi dobrá znalost konstrukčních předpisů
- ochota vycestovat do zahraničí za účelem zaškolení
- velice pokročilá úroveň AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - lukrativní mzda - 5 týdnů dovolené - motivační odměny - příspěvek na stravování, dovolenou, Vánoce - jazykové kurzy - pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Svitavy