Nabídka práce > IT business analytik | PRAHA | 75 - 80 000 CZK

IT business analytik | PRAHA | 75 - 80 000 CZK

Náplň práce

- Získávat a analyzovat business potřeby v oblasti IT systémů.
- Koordinovat změny, úpravy služeb na základě business potřeb.
- Zprostředkovávat kontakt mezi business uživateli a dodavateli technických (IT) řešení.
- Zpracovávat analytické materiály jako podklady pro projektovou práci.
- Spolupracovat na řešení v oblasti interních procesů.
- Spolupracovat na tvorbě funkčních požadavků na změnu nebo zavedení nového systému/aplikace ve spolupráci se systémovým architektem.

Požadavky

- Optimálně již zkušenosti s pozicí business analytika v IT, ale můžete být absolventem VŠ s praxí při studiu.
- Schopnost trpělivě naslouchat potřebám business uživatelů.
- Schopnost analytického uvažování, smysl pro týmovou spolupráci, schopnost strukturovaně psát dokumenty.
- Komunikativní znalost anglického jazyka.
- Znalost fungování transakčních systémů (a B2B komunikačních řešení) výhodou.
- Znalost a zkušenosti s prací v SPARX Enterprise Architect výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zázemí moderních kanceláří přímo u metra s možností práce z domova a flexibilní pracovní dobou. 25 dnů dovolené a 5 sick days. 6 000 Kč na sport, jazyky a cestování a další benefity. Neomezená mobilní data, volání a SMS za pár kaček. 55 Kč stravenkov
  • Místo pracoviště: Praha