Nabídka práce > Project Manager

Project Manager

Náplň práce

Hledáme zkušeného projektového manažera na hlavní pracovní poměr se zkušenostmi s projekty IT infrastruktury.

Našimi hlavními technologickými partnery jsou Cisco Systems a HPE/Aruba.

Primárně zapojení do projektů ve státní správe a ministerstvech.

Požadavky

- Komunikativní a spolehlivý kandidát, jenž má za sebou alespoň 2 projekty v rámci Datových a IT infrastruktur
- Plynulá angličtina

Výhodou :
- orientace v IT software
- přesah do SW engineeringu
- zkušenost s RPA projekty
- certifikace IPMA D nebo PRINCE2
- prověrka "Důvěrné"

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Proč bys měl nastoupit k nám: - Máme velmi zajímavé zákazníky. - Ročně dokončíme kolem 200 projektů. Určitě se v pár z nich najdeš. - Oceňujeme kreativitu a inovace. A nejen poplácáním po ramenou. - Nebudeš kolečkem v soustrojí. Můžeš posunout firmu
  • Místo pracoviště: Praha