Nabídka práce > NAKLÁDKA KAMIONŮ 240 Kč/h

NAKLÁDKA KAMIONŮ 240 Kč/h

Náplň práce

NOČNÍ NAKLÁDKA PALET DO KAMIONŮ s NZV.

Možnost přivýdělku třeba pro studenty kterým se zrovna nechce učit ;-)

Jedná se o navážení palet s potravinami do přistavených kamionů.
Směna začíná vždy ve 20,30 h., délka směny cca do 1,30-2,00 h ráno (5-6 hodin)
Lze si směny předem nahlásit, nemusí se chodit každý den, jen pak musíte přijít.

Lokalita Olomouc, avšak v ranních hodinách nejezdí bus MHD.Ideální pro cyklisty, koloběžkáře.

Smlouva na DPČ, možno dlouhodobě. Nástup dle domluvy a po lékařské prohlídce.

Požadavky

- průkaz na nízkozdvižný vozík (školení zajistíme, nemáte-li)
- 100% spolehlivost, nedodržení docházky je pro nás komplikace
- ochota dojíždět na okraj Olomouce (třeba na kole, koloběžce)
- od 18 let

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 170 CZK do 240 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: - Hodinová hrubá mzda včetně bonusů za nakládku v rozmezí 170-240,- Kč - Zajištění oprávnění na NZV - Zajištění ochranných pracovních pomůcek ZDARMA
  • Místo pracoviště: Olomouc