Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ | ABSOLVENTI VÍTÁNI | TÁBORSKO

FINANČNÍ ÚČETNÍ | ABSOLVENTI VÍTÁNI | TÁBORSKO

Náplň práce

Cítíš se ve finančním účetnictví jako ryba ve vodě a chceš trénovat angličtinu? Pokud ano, moc rádi tě přijmeme mezi nás! :)

Na co se můžeš v nové práci těšit:
- komunikace v anglickém jazyce (mezinárodní firma)
- zaštítení účetních operací v interním programu (modul Doprovodných slev)
- kooperace s hlavním účetním a vedoucím financí
- reporting
- zpracování statistických výkazů
- tvorba podkladů pro audit a přiznání daně z příjmu
- spolupráce na finančních projektech

V případě zájmu zašli CV na adresu ivona.svepesova@grafton.cz nebo se mi rovnou ozvi na čísle 601 204 498 :)

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- orientace v účetní a daňové legislativě
- anglický jazyk – komunikativní úroveň (alespoň B2)
- MS Office (Word, Excel) na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Finanční bonusy - Mobilní telefon a notebook - Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době - Stravenky/příspěvky na stravování
  • Místo pracoviště: Tábor