Nabídka práce > OFSETOVÝ TISKAŘ | SUPER BENEFITY!

OFSETOVÝ TISKAŘ | SUPER BENEFITY!

Náplň práce

Máte zkušenosti s tiskem na ofsetovém stroji nebo jste právě dostudovali polygrafii?

Pošlete nám svůj životopis! My hledáme OFSETOVÉ TISKAŘE.

Čekat Vás bude práce v čistém moderním prostředí.
Pracujeme ve 3-směnném provozu.
Budete nastavovat a seřizovat tiskové stroje.
Nemine Vás ani kontrola kvality hotových výrobků.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadavky

- Zkušenosti s tiskem na ofsetovém stroji nebo vzdělání v oboru polygrafie
- Ochota práce ve 3-směnném provozu
- Manuální zručnost a fyzický zdatnost
- Cit pro barvy :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Příspěvky za odpolední a noční směny nad rámec zákona - Příspěvek na wellness nebo letní tábory pro děti - Cafeteria systém - Po roce nárok na 5 týdnů dovolené - Příspěvek na dojíždění (případně na ubytování) - Odměny za životní jubilea - Docházkov
  • Místo pracoviště: Český Krumlov