Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY S AJ

VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY S AJ

Náplň práce

Do výrobní firmy zabývající se vstřikováním plastů hledáme VEDOUCÍHO NÁSTROJÁRNY.

Co by Vás čekalo?
- Vedení týmu 25 nástrojařů, koordinace jejich práce a dohled nad kontrolou kvality nástrojů.
- Příprava nástrojů pro formy do vstřikolisů
- Opravy a přípravy forem
- Dohled nad čistotou a bezpečností na pracovišti

Pro více informací nám pošlete svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 601 204 498.

Požadavky

- Minimálně středoškolské technické vzdělání
- Zkušenosti na pozici nástrojař nebo vedoucí nástrojárny
- Zkušenosti s přípravou nástrojů na formy vstřikovacích lisů VÝHODOU
- Komunikativní znalost AJ
- Zkušenosti s vedením týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. mzda Dovolená 5 týdnů Stravenky Příspěvek na dojíždění Jazykové vzdělávání Služební telefon, počítač
  • Místo pracoviště: Prachatice