Nabídka práce > MISTR NA 1 SMĚNU | CNC OBRÁBĚNÍ

MISTR NA 1 SMĚNU | CNC OBRÁBĚNÍ

Náplň práce

Do malé strojírenské firmy zabývající se CNC obráběním hledáme MISTRA SMĚNY.

Čekat Vás bude práce na 1 směnu, 5 týdnů dovolené a dotované stravování.

Jak bude vypadat Vaše práce:
- Budete se starat o tým 10-15 zaměstnanců - obsluha CNC frézy nebo soustruhu.
- Vaším úkolem bude dohlížet a kontrolovat kvalitu práce podřízených.
- Budete se podílet na tvorbě výrobních plánů.
- Dohlížet budete na plnění zakázek ve stanovené termíny.
- Pomáhat budete se seřizováním a programováním, pokud Vaši kolegové budou potřebovat odbornou pomoc.

Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o další informace na čísle 724 404 390.

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pozici - seřizovač/programátor CNC nebo mistr v podobné výrobě.
- Zkušenosti s vedením týmu VÝHODOU!
- Schopnost práce s technickou dokumentací.
- Spolehlivost, samostatnost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Příspěvek na obědy ve výši 55% (závodní jídelna)
  • Místo pracoviště: Tábor