Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR | PÍSEK

PLC PROGRAMÁTOR | PÍSEK

Náplň práce

Výjimečná příležitost pro PLC PROGRAMÁTORY! Máš už nějaké zkušenosti s programováním nebo jsi čerstvý absolvent? Pokud ti něco říká Siemens step 7 nebo WinCC, pak hledáme právě tebe!

Na starosti budeš mít následující:
- Implementaci nových strojů a procesů do výrobních závodů společnosti
- Provádění přejímek pracovišť u dodavatelů do závodů v ČR i v zahraničí
- Upravování a vytváření programů PLC automatů
- Analýza poruch a navrhování řešení ve smyslu mechaniky, hydrauliky, softwaru (PC i PLC) a hardwaru stroje i říícího systému
- Udržování standardů programů PLC automatů v rámci dodávky nových projektů
- Technická podpora při implementaci nových strojů do výroby

V případě zájmu neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání - strojní/elektro
- Angličtina na komunikativní úrovni (B1)
- Zkušenosti nebo znalosti programování ze školy (Siemens step 7, WinCC)
- Ochota často cestovat - ŘP sk. B
- Vyhláška 50/78 Sb. výhodou
- Čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Bonusy/prémie navíc ke mzdě - Cafeterie - Závodní stravování - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Místo pracoviště: Písek