Nabídka práce > TECHNOLOG | KAPLICE

TECHNOLOG | KAPLICE

Náplň práce

Hledáme zkušeného TECHNOLOGA, který bude mít na starosti:

- Tvorbu nových a optimalizace stávajících technologických postupů
- Nastavení linek a uspořádání jednotlivých pracovišť
- Zavádění nových produktů a technologii do výroby
- Spolupráci s vývojovým oddělením (prototypy, změny dílů)
- Audity

Požadavky

- Min. SŠ technického směru a předchozí praxe z obdobné pozice ve strojírenské firmě
- Komunikativní znalost NJ nebo AJ – budete spolupracovat s naším vývojovým oddělením v zahraničí
- Znalost MS Office s důrazem na Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - Dovolená 5 týdnů - Dotované stravování - Věrnostní prémie - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Vzdělávací kurzy, školení - Firemní akce - Očkování proti chřipce
  • Místo pracoviště: Český Krumlov