Nabídka práce > 3D KONSTRUKTÉR | AŽ 50 000 KČ

3D KONSTRUKTÉR | AŽ 50 000 KČ

Náplň práce

Domluvíte se německy? Máte zkušenost jako KONSTRUKTÉR a chcete pracovat na nových a zajímavých projektech? Pak se ozvěte!

Co Vás na pozici čeká:

- Tvorba projektové dokumentace
- Návrhy konstrukčních projektů a změn
- Příprava dokumentace pro výrobu
- Spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Požadavky

- Min. SŠ technického směru
- Znalost aspoň jednoho z konstrukčních systémů (AutoCAD, Creo/ProEngineer, Inventor, Solidworks, Solid Edge, Catia)
- Znalost němčiny (nelpíme na perfektní gramatice, ale musíte být schopní se domluvit se svými zahraničními kolegy)
- Předchozí praxe s konstrukcí
- Ochota učit se nové věci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - Dovolená 5 týdnů - Dotované stravování - Věrnostní prémie - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Vzdělávací kurzy, školení - Firemní akce - Očkování proti chřipce
  • Místo pracoviště: Český Krumlov