Nabídka práce > MISTR | TÁBORSKO | 2 SMĚNY

MISTR | TÁBORSKO | 2 SMĚNY

Náplň práce

Do automotive výroby na Táborsku hledáme nového kolegu na pozici MISTRA! Naše výroba se v poslední době rapidně rozrostla, a tak potřebujeme posilu k našemu kolegovi. Právě s druhým mistrem byste se točil/a na ranní a odpolední směně.

Těšit se můžete na moderní, zčásti robotizovaný provoz.

Co vás na pozici bude čekat?

- Vedení cca 50 zaměstnanců ve výrobě, organizace jejich práce
- Spolupráce s interní logistikou (zásobování materiálem)
- Denní, měsíční a roční výrobní plány
- BOZP, EMS ve výrobě
- Spolupráce na neustálém zlepšování výroby, procesů
- Školení lidí

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti s vedením kolektivu
- Automotive zkušenosti VÝHODOU, nikoliv podmínkou
- Ochota pracovat na 2 směny (R/O)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Různé finanční bonusy a odměny - Závodní stravování - Vzdělávání, školení a rozvoj
  • Místo pracoviště: Tábor