Nabídka práce > MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | KRUMLOVSKO

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | KRUMLOVSKO

Náplň práce

Na Českokrumlovsku je otevřené místo pro novou MZDOVOU ÚČETNÍ nebo nového MZDOVÉHO ÚČETNÍHO!

Máte na této pozici už něco za sebou a toužíte po změně zaměstnavatele? Pak tohle může být ta správná šance.

Pracovní náplň:
- Kompletní vedení mzdového účetnictví a agendy s ním spojené
- Výpočty mezd pro zaměstnance
- Komunikace s externími subjekty, úřady apod.
- Roční vyúčtování daní

Požadavky

- SŠ ekonomického směru
- AJ/NJ na úrovni B1+
- Praxe na pozici ve mzdovém účetnictví minimálně 2 roky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba - Možnost částečného home office - 13. mzda - Další finanční prémie a bonusy - Příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov