Nabídka práce > SUPERVIZOR VÝROBY | AUTOMOTIVE | PÍSECKO

SUPERVIZOR VÝROBY | AUTOMOTIVE | PÍSECKO

Náplň práce

Pro automotive společnosti na Písecku hledáme nového VEDOUCÍHO SMĚNY ve výrobě, hledáme SUPERVIZORA VÝROBY!

Pokud máte zkušenosti s vedením několika desítek zaměstnanců, nevadí vám práce na tři směny a už si s sebou táhnete zkušenosti, ideálně z automotive prostředí, tato skvěle ohodnocená pozice může být právě pro vás.

Náplň práce:
- Vedení týmu několika desítek operátorů výroby
- Koordinace a organizace výroby
- Plánování výroby
- Plnění výrobního plánu
- Tvorba výrobní dokumentace
- Reporting denní výroby
- Hlídání dodržování BOZP
- Nábor nových zaměstnanců do týmu

Pokud se chcete dozvědět o pozici víc, zareagujte na tento inzerát, zavolejte na 720 748 828 nebo napište na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky

- Alespoň SOU vzdělání
- Mírně pokročilá znalost angličtiny
- Zkušenosti s vedením lidí
- Praxe ve výrobní firmě (automotive velkou výhodou)
- Ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek