Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ | ABSOLVENTSKÁ A JUNIORNÍ POZICE

FINANČNÍ ÚČETNÍ | ABSOLVENTSKÁ A JUNIORNÍ POZICE

Náplň práce

VOŠka nebo vejška je za tebou a hledáš, kde dál rozvíjet tvé čerstvě nabyté znalosti z ekonomické sféry?

Pak tu pro tebe máme pozici šitou na míru. Do Českého Krumlova totiž hledáme nováčka, který posílí menší tým účetních! Praxe vhodná, ne nutná.

Co se týče náplně práce, vše si postupně oběhneš a vyzkoušíš, seznámíš se s celým fungováním účtárny. Budeš pomáhat ostatním členům týmu a čeká tě i základní účtování faktur.

Pro víc infa nám zavolej (720 748 828) nebo napiš (jan.laluch@grafton.cz), nejlíp ale uděláš, když zareaguješ přímo na tenhle inzerát.

Požadavky

- VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Angličtina nebo němčina na úrovni pro každodenní komunikaci jak písmem, tak slovem
- Praxe v účetnictví velkou výhodou, nikoliv podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba - Možnost částečného home office - 13. mzda - Další finanční prémie a bonusy - Příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov