Nabídka práce > HSE MANAGER | TÁBORSKO

HSE MANAGER | TÁBORSKO

Náplň práce

Zajímá Vás bezpečnost a ochrana životního prostředí? Máte již zkušenosti na obdobné pozici?

Hledáme zkušeného HSE Manažera, který bude mít klíčovou roli při zajištění bezpečnosti, ochrany životního prostředí a zdraví zaměstnanců. Pokud Vás zajímají otázky týkající se dodržování předpisů, rizikové analýzy a implementace bezpečnostních opatření, pak je tato pozice právě pro Vás!

Co bude Vaším úkolem:
- Budete odpovědní za vedení a implementaci politiky týkající se zdraví, bezpečnosti a ochrany životního prostředí.
- Pomůžete identifikovat rizika a provést analýzu rizik, abyste minimalizovali možné nebezpečí.
- Vypracujete a realizujete školení pro zaměstnance z oblasti bezpečnosti a ŽP.
- Sledujete a hodnotíte dodržování předpisů a standardů.
- Budete se zabývat řešením nehod a incidentů a vypracováváním preventivních opatření pro minimalizaci rizik.
- Spolupracujete s orgány veřejné správy a dalšími zainteresovanými stranami.
- Budete vést jednoho přímého podřízeného (HSE specialistu) a spolupracovat s externí společností.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2
- Zkušenosti na obdobné pozici (alespoň 3 roky)
- Zkušenosti s implementací a zlepšováním HSE systému
- Silné komunikační dovednosti
- Certifikát OZO

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Služební automobil - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na stravování - Multisport karta - Příspěvek na penzijní pojištění - Bonusy a odměny dle hospodářského výsledku
  • Místo pracoviště: Tábor