Nabídka práce > TLUMOČNÍK S JAPONŠTINOU

TLUMOČNÍK S JAPONŠTINOU

Náplň práce

Pro nově vznikající výrobní společnost chemického zaměření hledáme kandidáta s plynulou japonštinou.

Máte jedinečnou možnost využít Vaše jazykové znalosti pro japonskou společnost vybavenou těmi nejmodernějšími technologiemi.

Životopisy zasílejte jak v anglickém, tak japonském jazyce.

Co Vás na pozici čeká?

- překlady z japonštiny do češtiny, případně angličtiny
- zpracování výrobních podkladů
- denní kontakt s japonským managementem
- účast a tlumočení na jednáních japonského vedení s partnery

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost japonského a anglického jazyka nutností!
- ŘP. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny firemního volna/rok - stravenky 150 Kč/den - benefity na kafeterii 500 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště: Pardubice