Nabídka práce > VÝROBNÍ INŽENÝR | PARDUBICE

VÝROBNÍ INŽENÝR | PARDUBICE

Náplň práce

Hledáme zkušeného procesního inženýra, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám dosahovat ještě vyšší úrovně efektivity a kvality našich výrobních procesů.

Vaším úkolem bude:

- Návrh, optimalizace a monitorování výrobních procesů s cílem zlepšení efektivity a kvality
- Identifikace slabých míst a navrhování inovativních řešení pro jejich zlepšení
- Spolupráce s vývojovým týmem při zavádění nových výrobků do výroby
- Monitorování klíčových parametrů výrobních linek
- Úzká spolupráce s oddělením kvality
- Vytváření technické dokumentace, manuálů a postupů pro výrobu a údržbu zařízení

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ na úrovni B1
- Zkušenosti na obdobné pracovní pozici
- Zkušenost z výrobní společnosti, nejlépe automotive, ale není podmínkou
- Zkušenosti s procesním inženýrstvím, ideálně ve výrobním prostředí
- Výborné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - 5 týdnů dovolené + 2 sick days - Mobilní telefon, notebook - Zkrácený pracovní týden (37,5hod.) s možností flexibilní pracovní doby - Příspěvek na penzijní pojištění - Možnost využití závodní jídelny s dotovanou stravou - Možnos
  • Místo pracoviště: Pardubice