Nabídka práce > TECHNICKÝ INŽENÝR NOVÝCH PROJEKTŮ

TECHNICKÝ INŽENÝR NOVÝCH PROJEKTŮ

Náplň práce

Máš zkušenosti s projektovým řízením? Komunikuješ anglicky? Chceš vést projektový tým a být součástí světové výrobní společnosti?

Tak se nám neváhej ozvat a staň se TECHNICKÝM INŽENÝREEM NOVÝCH PROJEKTŮ.

Tvojí náplní práce bude:
- Vedení projektového týmu
- Komunikace v anglickém jazyce s mateřskou společnosti ohledně zavedení nového projektu do sériové výroby
- Spolupráce na přípravě podkladů, návrhu výrobním procesů a jejich optimalizaci
- Pravidelný reporting
- Účast na zákaznických auditech a spolupráce na nápravných opatřeních
- Administrativa projektového řízení (časové plány projektů apod.)

Požadavky

- Komunikativní znalost AJ
- Zkušenosti s projektovým řízením
- Výhodou znalost prostředí automotive
- Práce na PC (Excel, Powerpoint, Project, Teams)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - systém benefitů cafeteria - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky a mnoho dalšího
  • Místo pracoviště: Pardubice