Nabídka práce > ÚČETNÍ | zkrácený úvazek

ÚČETNÍ | zkrácený úvazek

Náplň práce

Do české perspektivní a rostoucí společnosti hledáme účetní investičních fondů. Máš zkušenosti s účetnictvím nebankovních institucí nebo zájem o toto odvětví?

Na pozici budeš mít na starosti:

* zpracování účetní agendy investičních fondů
* účetní závěrky
* tvorba účetních výkazů
* denní rekonciliace
* operace s podílovými listy a investičními instrumenty

Úvazek: možnost plného i zkráceného úvazku

Požadavky

* min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
* praxe na účetní pozici
* znalost českých účetních standardů
* zkušenosti s účetnictvím pro nebankovní instituce výhodou
* znalost investičních instrumentů výhodou
* možnost pracovat každý všední den dopoledne

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - 4 týdny dovolené - 4 Sick days - Občasná práce z domova - Stravenkový paušál - Multisport karta - Teambuildingy
  • Místo pracoviště: Praha