Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

Jsi zkušený kvalitář co zná výrobní a montážní procesy a nebojí se mluvit anglicky?
Jestli ano, hledáme kolegu do týmu na pozici INŽENÝR KVALITY.
Chceš to zkusit?
Tak napiš!

A co tě u nás čeká:
- plánovat a provádět preventivní opatření pro zajištění kvality u dodavatelů
- spolupracovat při náběhu výroby u dodavatele
- zajištovat dodržování kvalitativních požadavků
- definovat požadavky na vzorkování, vyhodnocovat a uvolňovat dílce v souladu s VDA 2
- komunikovat kvalitativní požadavky s odbornými interními odděleními
- spolupracovat na výběru dodavatelů
- prezentovat stav projektů vyššímu managementu

Požadavky

- SŠ nebo VŠ
- minimálně 2 roky praxe v oboru
- plynně používat anglický jazyk slovem a písmem
- mít zkušenosti s kvalitativními metodami a nástroji (PPAP, FMEA, MSA, SPC atd.)
- znát výrobní a montážní procesy (lisování a tváření, tlakové lití, obrábění a broušení…)
- komunikovat, pracovat v týmu, být ochotný často cestovat (v rámci i mimo ČR)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 48000 CZK do 53000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - příspěvek do cafeterie 6 000 Kč za rok - dotované závodní stravování - výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů - sportovní aktivity zdarma - školení a kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava