Nabídka práce > Operátor/ka výroby Dačice 34 000 Kč

Operátor/ka výroby Dačice 34 000 Kč

Náplň práce

Jako výrobní dělník budete provádět obsluhu montážních stanic, případně provádění rutinních prací při obrábění na seřízených obráběcích strojích - dle zařízení, zkušenosti.
Třísměnný a nepřetržitý provoz s týdenní pracovní dobou 37,5 hod.
Nástupní mzda operátora od 26 700 - 30 000 Kč pro třísměnný provoz.
Nástupní mzda operátora od 30 800 - 34 000 Kč pro nepřetržitý provoz.

Požadavky

- min. výuční list, výhodou v oboru obráběč kovů, nebo maturita v oboru mechanik seřizovač
- věk min. 18.let
- ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provoz (případně i víkend na přesčas)
- manuální zručnost, přesnost
- pracovitost, zodpovědnost, samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - možnost závodního stravování - odměny při životním, pracovním jubileu, odchodu do důchodu - nadstandardní příplatek za práci ve svátek 135%
  • Místo pracoviště: Dačice