Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | 2 SMĚNY, PÍSEK

ELEKTRIKÁŘ | 2 SMĚNY, PÍSEK

Náplň práce

Našemu ELEKTRIKÁŘI chybí do týmu zkušený parťák!
Máš už v elektro oboru praxi a k tomu platnou vyhlášku 50? Tak by ses jím mohl/a stát právě ty!
Čekat tě bude údržba a opravy elektro zařízení, nákup náhradních dílů a elektromateriálu + ideálně občas vymýšlení nějakého zlepšováku.

S kolegou se budete střídat na ranní a odpolední směnu.
Tak co, přeskočí jiskra?

Požadavky

- praxe v elektro oboru
- vyhláška 50 (či nově nařízení vlády č. 194)
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Různé finanční odměny - Jazykové vzdělávání - Dotované stravování - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na penzijní připojištění - Možnost napracovat si hodiny - Sick day - ... a spousta dalších fajn benefitů!
  • Místo pracoviště: Písek