Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR | 45 000 Kč

PLC PROGRAMÁTOR | 45 000 Kč

Náplň práce

Zkušení PLC PROGRAMÁTOŘI pozor! Zajímá Vás robotizace a průmysl 4.0?
Staňte se součástí našeho týmu.

Hledáme zkušesné PLC PROGRAMÁTORY, kteří budou vyjíždet k našim zákazníkům po celé ČR i v zahraničí.

Důležité je nebát se cestovat. Nabízíme práci na HPP, ale nebráníme se ani spolupráci s "ičaři." :-)

Co Vás bude čekat?
- vývoj a tvorba SW a programů pro stroje a výrobní linky
- oživování výrobních linek
- práce na zakázkách v oblasti robotizace a automatizace
- školení obsluhy linky či strojů

Požadavky

SŠ nebo VŠ technického směru
znalost AJ, schopnost se dorozumět se zákazníky
zkušenosti s programováním PLC, systémy Siemens, Beckhoff
technické myšlení
čtení technické dokumentace
ochota cestovat po ČR i do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám nabízíme: - prémie, bonusy - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Strakonice