Nabídka práce > C/C++ PROGRAMÁTOR

C/C++ PROGRAMÁTOR

Náplň práce

HLEDÁ SE C/C++ PROGRAMÁTOR!

Chceš vyvíjet software pro řídicí jednotky v automobilovém průmyslu, který se používá v nákladních vozidlech, traktorech, hybridních a elektrických autobusech nebo v osobních vozidlech?

Pokud ano, tak mi pošli své CV a já ti nasdílím bližší detaily

Co tě čeká:

- Pracovat na vývoji a integraci SW v C nebo C++, dle V modelu
- Analyzovat SW požadavky
- Testovat  za pomocí unit testů nebo na reálném HW
- Dokumentovat vyvíjený SW a jeho části
- Implementovat požadavky dle norem ISO 26262 a SPICE
- Komunikovat s koordinátorem projektu a s kolegy

Požadavky

Musíš umět:

- Programovat v C/C++ (embedded)
- Zkušenosti s Vývojovým prostředí Visual Studio nebo Eclipse
- Angličtina na středně pokročilé úrovni (pro čtení technické dokumentace)
- GIT, PTC Integrity a další nástroje automotive (Vector).
- Jira, Confluence, Jenkins, DOORS.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Finanční bonusy - 5 týdnů dovolené - Sickdays - Pružná pracovní doba, možná práce na HO - Stravenky - Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod - Práce na různorodých projektech
  • Místo pracoviště: Pardubice