Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | I PRO ABSOLVENTY | 40 000 Kč

SEŘIZOVAČ | I PRO ABSOLVENTY | 40 000 Kč

Náplň práce

Pro naše výrobní linky zaměřené hlavně na broušení hledáme nového SEŘIZOVAČE do party!

Náplň práce:
- Seřizování výrobních linek
- Pravidelná údržba linek
- Menší opravy a úpravy při poruchách strojů
- Spolupráce napříč výrobou

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického rázu
- Manuální zručnost, technické zázemí
- Práce s MS Office (Word, Excel)
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Mimořádné odměny - 5 týdnů dovolené, z toho 3 týdny celozávodní dovolená (1 týden zima, 2 týdny léto) - Příspěvek na stravování - Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc - Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Místo pracoviště: České Budějovice