Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | TÁBOR | AŽ 40 000 Kč

SEŘIZOVAČ | TÁBOR | AŽ 40 000 Kč

Náplň práce

Do raketově rostoucí strojírenské výroby hledáme nové parťáky na pozice SEŘIZOVAČE. Nebráníme se jak juniorům a absolventům, tak zkušeným seřizovačům!

Bude vás čekat nepřetržitý provoz s kratší pracovní dobou (7,5 h denně) a velmi zajímavá výroba elektroniky.

Náplň práce:
- Prvotní údržba a seřizování strojů a linek
- Kontrola kvality
- Komunikace s obsluhou strojů a linek

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání - strojírenství nebo elektro obory
- Manuální zručnost a chuť pracovat
- Zkušenosti
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Kratší pracovní doba (7,5 h denně) - 5 týdnů dovolené - Finanční bonusy, prémie a odměny - Příplatky nad rámec ZP - Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Tábor