Nabídka práce > SALES MANAGER | STROJÍRENSTVÍ | SLUŽEBNÍ AUTO

SALES MANAGER | STROJÍRENSTVÍ | SLUŽEBNÍ AUTO

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti obchodu a strojírenství (popřípadě prostředí automotive) Vám není cizí? Máte obchodního ducha a nebojíte se nových příležitostí? Domluvíte se anglicky?

Hledáme zkušeného obchodníka, který má ideálně znalost kovů a dostane naše výrobky tam, kde o nich zatím ještě neslyšeli! Pomůžete nám otevřít dveře k novým zákazníkům?

SALES MANAGER má u nás na starosti:
* Řízení celého prodejního procesu
* Získávání nových zákazníků, cenové nabídky, kalkulace
* Hledání technických řešení, úzkou spolupráci s naším oddělením engineeringu
* Péče o stávající klienty, rozvoj stabilních vztahů
* Občasné služební cesty do zahraničí (cca 2x do roka)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání strojírenského, technického směru
* Zkušenosti na pozici account managera, key account managera, sales managera atd.
* AJ na úrovni B2 (mezinárodní prostředí)
* ŘP sk. B
* Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Bonusy, prémie * Služební automobil * Cafeteria systém odměňování * Pružná pracovní doba, možnost práce na home office * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava