Nabídka práce > OPERÁTOR LAKOVNY | NYMBURK

OPERÁTOR LAKOVNY | NYMBURK

Náplň práce

Máte vzdělání technického zaměření? Již máte praxi s údržbou a servisem robotických linek a vyznáte se v dokumentaci?

Pak hledám právě Vás na pozici Programátor do lakovny!

Co práce obnáší?

- Údržba a servis lakovacích programů, robotické techniky od společnosti B + M
- Ovládání, provoz automatické lakovací linky
- Průběžné sledování kvality výroby, nastavování a realizace nápravných opatření
- Analýza předaných vzorků k rozborům na detekované vady
- Odborná školení pro zvýšení kvalifikace v procesu lakovací techniky

Požadavky

- Máte SŠ vzdělání technického směru ( elektro vyhl.50§6 )
- Získal jste již pracovní zkušenosti na podobné pozici (programování robotů)
- Rychle se orientujete v nových systémech a technické dokumentaci
- Budete samostatně a proaktivně řešit úkoly a problémy
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Řidičský průkaz skupiny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * Obědy za 23 Kč * 5 týdnů dovolené * Náborový příspěvek 10.000,- Kč * Bonus za nekouření 500,- Kč * Zázemí silné mezinárodní společnosti * Smlouvu na dobu neurčitou * Finanční ohodnocení odpovídající regionu * Firemní tarif mobilní
  • Místo pracoviště: Nymburk