Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 kČ

PROCESNÍ INŽENÝR | AŽ 70 000 kČ

Náplň práce

-Ve spolupráci s R&D návrh přechodu z laboratorního působiště do poloprovozního a následně provozního měřítka
-Návrh a design reaktorů, retifikační a absorpční kolony, materiálobé a antalpické bilance procesů
-Spolupráce při finančním vyhodnocení nových výrob a provozů
-Podílení na designu, zavedení a optimalizaci výrobních postupů
-Poskytování servisní podpory zavedeným provozům
-Zhodnocení rizikových faktorů
-Odpovědnost za soulad s BOZP a standardy kvality
-Simulace procesů a následné odstraňování chyb ve výrobě
-v případě, že se uskuteční prodej licence dané výroby do zahraničí, pak se procesní inženýr bude podílet také na rozjezdu výroby v zahraničí

Požadavky

-VŠ v chemickém oboru
-Znalost simulačních programů (např. ChemCad)
-Schopnost vyhodnocovat data a navrhovat řešení, znalost chemicko-inženýrskýc výpočtů
-Schopnost projektového vedení
-Výborná znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * možnost vycestování do zahraničí * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem