Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK|CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

SERVISNÍ TECHNIK|CESTOVÁNÍ PO EVROPĚ

Náplň práce

Hledáme parťáka do týmu SERVISNÍCH TECHNIKŮ CNC!
Baví Tě mechanika, mechatronika? Jsi v pohodě s časem stráveným za volantem - (v rámci 8 hod. prac. doby)? Máš zkušenosti se servisem/ instalací nebo výrobou CNC strojů?

CO TĚ U NÁS ČEKÁ:
* servis strojů
* diagnostika chyb a jejich odstraňování
* mechanické opravy
* technické poradenství zákazníkům
* výjezdy zákazníkům v zemích: Polsko, ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Pobaltí a jižní státy

Požadavky

* SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
* AJ/NJ na úrovni A2/B1
* zkušenost na obdobné pozici
* orientace technické dokumentaci
* řidičský průkaz skupiny B
* pro zákaznicky přístup
* ochota cestovat, zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební auto i k soukromím účelům * služební telefon, notebook * 13. plat + osobní bonus + výkonnostní bonus * 25 dnů dovolené * jazykové kurzy * příjemné pracovní prostředí stabilní zahraniční firmy * stravování přímo ve firmě * příspěvek na ži
  • Místo pracoviště: Kuřim