Nabídka práce > PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ LOGISTIKY | AJ | SAP

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ LOGISTIKY | AJ | SAP

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením logistiky? Řízení nových projektů ti není cizí? V agličtině se hravě domluvíš?

Tak hledáme právě TEBE! Přidej se k nám do týmu a staň se PROJEKTOVÝM VEDOUCÍM LOGISTIKY ve stabilní a moderní společnosti!

Co tě na pozici čeká a nemine?
- plánování a tvorba nových projektů
- analýza, řešení a prevence možných problémů a překážek
- vyhodnocování procesů všech oblastí logistiky a návrhy jejich optimalizace
- vedení a motivace týmů a jejich členů
- podílení se na testování úprav ERP systému SAP i terminálových transakcí
- využívání metod Kaizen, Lean Management, TPS, Poka Yoke
- díky novým projektům se podílet na dosažení KPI

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického či ekonomického zaměření
- praxe v logistice min. 2 roky
- komunikativní znalost AJ
- znalost systému SAP
- zkušenosti s řízením projektů
- znalost metod Kaizen, TPS, Lean Management
- zkušenost ve výrobní společnosti (ideálně automotive)
- schopnost vedení týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba (flexibilní začátek i konec pracovní doby) - možnost homeoffice - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování - systém benefitů cafeteria - výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Místo pracoviště: Pardubice