Nabídka práce > Manažer oddělení mechanizace | Auto | až 80 000Kč

Manažer oddělení mechanizace | Auto | až 80 000Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti drážní dopravy? Domluvíte se v pohodě anglicky? Vést lidi pro Vás není cizí? Tak hledáme právě Vás na pozici

Manažer mechanizace

Co Vás na téhle pozici čeká?

- Nákup a servis drážních techniky
- Komunikace s klienty
- Zodpovědnost za tým spolupracovníků ( okolo 100 lidí)
- Řízení oddělení mechanizace
- Hospodaření majetku a plánování investic

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání
- Praxi na obdobné pozici
- Zkušenost s vedením většího počtů lidí
- Praxe v oblasti drážní techniky
- Komunikativní znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus (13,14,15 plat) - Auto k osobním účelům - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Místo pracoviště: Praha