Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | NOVÉ PROJEKTY

PROCESNÍ INŽENÝR | NOVÉ PROJEKTY

Náplň práce

Baví vás nové projekty a zavádění nových technologií do výroby? Máte zkušenost z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky?

Hledáme kandidáty na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA se zaměřením na přesun výroby do nového závodu.

Budete:
* spolupracovat na nových projektech
* zodpovídat za přidělené výrobní procesy při přesunu výroby do nové výrobní haly
* navrhovat a zavádět zdokonalení výrobních postupů, procesů a nové technologie
* spolupracovat na optimalizaci současných projektů a procesů
* úzce spolupracovat s kolegy z jiných oddělení (např. také při tvorbě kalkuací)
* hledat úzká místa a navrhovat optimalizace a zlepšení
* spolupracovat na vyhledávání úspor, zlepšování kvality
* tvořit analýzy a reporty
* absolvovat velmi krátké pracovní cesty (max 1x-2x měsíčně)

Požadavky

* min. SŠ technického směru
* Praxe na obdobné pozici
* praxe z výrobního podniku
* technická orientace a znalost (technická dokumentace, LEAN, Kaizen, výrobní procesy aj.)
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* ŘP B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *Bonusy/prémie *Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů *Vzdělávací kurzy školení *Závodní stravování *Občerstvení na pracovišti *Firemní akce *Příspěvek na dojíždění
  • Místo pracoviště: Rokycany