Nabídka práce > TEAM LEADER SKLADU | ROKYCANSKO

TEAM LEADER SKLADU | ROKYCANSKO

Náplň práce

Máš zkušenost jako team leader ve skladu? Domluvíš se anglicky? Chtěl/a bys být při rozjezdu nové výrobní haly?

Tak pošli CV!

Na této pozici bys měl/a tyto úkoly:
* Řízení a koordinace pracovního týmu přidělené směny (plánování směn, kontrola docházek aj.)
* Kontrola dodržování předepsaných postupů a standardů týkajících se skladu
* Zodpovědnost za zajištění bezpečnosti práce na pracovišti
* Reportování
* Práce v interním systému

Požadavky

* SŠ vzdělání (ideálně technického zaměření)
* Praxe s vedením lidí a z logistiky
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Uživatelská znalost práce na PC, MS Office
* ŘP. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů * Vzdělávací kurzy školení * Závodní stravování * Občerstvení na pracovišti * Firemní akce * Příspěvek na dojíždění
  • Místo pracoviště: Rokycany