Nabídka práce > VEDOUCÍ | SPRÁVA BUDOV | AŽ 70 000kČ

VEDOUCÍ | SPRÁVA BUDOV | AŽ 70 000kČ

Náplň práce

* zodpovědnost za strategické plánování v oblasti výstavby, údržby budov a nevýrobních zařízení
* řízení rozpočtů a investic
* vedení týmu lidí a řešení personálních otázek v týmu
* komunikace s dodavateli a externími partnery
* organizace výběrových řízení na nákup energií (elektřina a zemní plyn)
* dodržování harmonogramů a provádění stavebního dozoru
* podílení se na zlepšování procesů a projektů vedoucí k úsporám
* reporting vedení

Požadavky

* VŠ vzdělání technického směru - ideálněna technické zařízení budov nebo pozemní stavby
* AJ min. na úrovni B2
* praxe na vedoucí pozici
* profi vystupování
* silná osobnost
VÝHODOU:
* autorizace dle zák. 360/1992 v platném znění

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. plat * 25 dní dovolené * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek