Nabídka práce > CQA INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | TÁBORSKO | AŽ 60 000 KČ

CQA INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | TÁBORSKO | AŽ 60 000 KČ

Náplň práce

Orientujete se v nástrojích kvality?
Umíte anglicky?
Láká Vás prostředí automotive?

Odpověděli jste 3x ANO? Pošlete nám svůj životopis, hledáme INŽENÝRA ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Co Vás čeká:
- řízení kvality a projektů pro různé klienty
- komunikace se zákazníky
- reklamace, analýzy
- PPAP - schvalování dílů k sériové výrobě na základě předložené dokumentace a uvolnění v systému SAP
- 8D, FMEA, VW
- zodpovědnost za kvalitu komponentů během vývoje
- implementace nápravných opatření

Požadavky

- technické vzdělání vysokoškolské nebo středoškolské (strojní, chemické)
- aktivní znalost AJ, NJ výhodou
- orientaci v technické dokumentaci
- znalost norem a zásad kvality využívaných v automotive
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč - flexipassy v hodnotě 520 Kč - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce - 25 dní dovolené - závodní stravování - vzdělávací a
  • Místo pracoviště: Tábor