Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | AUTOMOTIVE

ELEKTRIKÁŘ | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hleedámei ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby ve výrobním závodě. Pokud máte vzdělání technického směru a splňujete požadavky vyhlášky 50 (minimálně §5), tak pro Vás máme skvělou příležitost!
Určitě budete mít velkou výhodu, pokud se orientujete v technických elektrických výkresech, což je velmi důležité pro diagnostiku a opravy elektrických zařízení.
Práce na této pozici vyžaduje ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

Co bude Vaší náplní práce:
- Udržování hladkého chodu strojů a zařízení ve výrobní hale
- Zajištění provozu elektrického zařízení ve výrobním závodě
- Spolupráce s týmem Údržby, sdílení znalostí a podpora zlepšování
- Údržba strojů ve výrobní hale v uspokojivém stavu
- Administrativní úkoly, jako vyplňování záznamů o kontrolách a náhradních dílech
- Provádění různých typů údržby (preventivní, opravy, havarijní situace)
- Denní informování vedoucího údržby o stavu strojů a prováděných výrobních operacích

Požadavky

- SOU vzdělání - ideálně technického směru
- Vyhláška 50 §5
- Orientace v technických elektrických výkresech
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- Praxe v automobilovém průmyslu výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování, stravenky - Příspěvek na volný čas - Bonusy za věrnost - Příspěvek na penzijní pojištění - Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Tábor