Nabídka práce > INŽENÝR VÝROBY | AUTOMOTIVE | AŽ 100 000 KČ

INŽENÝR VÝROBY | AUTOMOTIVE | AŽ 100 000 KČ

Náplň práce

Hledáme zkušeného inženýra v oblasti výroby s praxí v automobilovém průmyslu, který ovládá AutoCAD nebo podobný program a domluví se bez problému anglicky.

Na starosti budeš mít následující:
- Podporu při zahájení nových projektů ve výrobě
- Navrhování opatření k snížení zmetkovitosti ve výrobních procesech
- Správu a aktualizaci PFMEA (Process Failure Mode and Effects Analysis)
- Zlepšování výrobních procesů napříč celým závodem
- Řešení klíčových problémů a podpora procesních inženýrů

Pokud tě tato pozice zaujala, tak neváhej a ozvi se nám.

Požadavky

- Plynulá angličtina - každodenní používání
- Kreslení v AutoCAD nebo v podobném programu
- Nutná praxe z automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Závodní stravování, stravenky - Pružná pracovní doba - Příspěvek na volný čas - Bonusy za věrnost - Příspěvek na penzijní pojištění - Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Tábor