Nabídka práce > ROBOTIK | TÁBORSKO | AŽ 70 000 Kč

ROBOTIK | TÁBORSKO | AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Obsazujeme klíčovou pozici ve firmě na Táborsku! Zajímáte se o robotiku, mechatroniku, průmyslovou automatizaci? Pak pro vás může být místo ROBOTIKA velmi zajímavé.

Náplň práce:
- Programování robotů a PLC strojů
- Práce v systému Simatic S7, s roboty Fanuc, KUKA nebo ABB
- Diagnostika a řešení problémů s roboty ve výrobě
- Plánování údržby robotů a celé automatizace

Pro více informací se nám neváhejte ozvat na tento inzerát pomocí odpovědního tlačítka, případně na jan.laluch@grafton.cz nebo 720 748 828.

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání strojního nebo elektro směru
- Přehled v robotizaci, průmyslové automatizaci
- Orientace ve výkresové dokumentaci

VÝHODOU:
- Angličtina
- Simatic S7, roboti KUKA, ABB, Fanuc
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *5 týdnů dovolené *flexibilní pracovní doba *příspěvek na dovolenou, penzijní/životní pojištění *mobilní telefon, notebook *závodní stravování *sleva na firemní výrobky a služby *kurzy a školení *zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Místo pracoviště: Tábor