Nabídka práce > MANAŽER TECHNICKÝCH PROJEKTŮ - CHEB

MANAŽER TECHNICKÝCH PROJEKTŮ - CHEB

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:

* Optimalizování procesů s cílem dosáhnout lepší kvality výrobků a efektivity výroby
* Vyvíjení a zavádění inovativní technologie na podporu růstu společnosti a potřeb trhu
* Vedení projektů
* Spolupráce napříč funkcemi s dalšími týmy

Požadavky

Profil úspěšného kandidáta:

* VŠ chemického inženýrství, polymerního inženýrství nebo jakéhokoli příbuzného studijního oboru
* Zkušenosti se zpracováním polymerů (vytlačování, vstřikování, expanze, pěnění)
* Schopnost statistické analýzy
* Angličtina
* Schopnost spolupracovat na mezinárodní úrovni, ochota cestovat po Evropě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené Zdravotní fond Sportovní fond Závodní jídelna Nápojové automaty zdarma Jednou měsíčně organizovaná snídaně pro všechny, celoroční teambuildingy a další aktivity
  • Místo pracoviště: Cheb