Nabídka práce > SPECIALISTA KVALITY | až 50 000 KČ

SPECIALISTA KVALITY | až 50 000 KČ

Náplň práce

Máš minimálně vzdělání v oblasti kvality? Rád bys pracoval v úspěšné výrobní společnosti, která nabízí nespočet benefitů? Pak nám dej o sobě vědět. Možná hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
* řešení reklamací
* komunikace s dodavateli
* práce s interní databází
* reporty reklamací a práce s těmito souhrny
* příprava podkladů pro management
* tvorba analýz dle nastavených KPI

Požadavky

* min SŠ vzdělání technického směru
* AJ min. na úrovni B2
* zkušenosti s působením v oblasti kvality min. 1 rok
* znalost MS Office
* analytické myšlení
* smysl pro detail (precizní práce s daty)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. mzda * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * pravidelné bonusy * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek