Nabídka práce > NVH specialista | AJ

NVH specialista | AJ

Náplň práce

Máš VŠ vzdělání technického směru? Domluvíš se anglicky? Hledáme NVH specialistu!

Co to vlastně znamená?
Noise, Vibration and Harshness neboli Hluk, vibrace a tvrdost.

Budeš tedy člověk, který se bude zabývat právě touto oblastí!

* Řešení problémů z kvality, které souvisejí s elektrickým motorem a převodovkou
* Neustále pracovat na možných zlepšeních v oblasti NVH
* Na Vás se bude moci zákazník obrátit v případě potřeby, budete hlavní spojka mezi ním a společností
* Reporting nadřízeným

Požadavky

* VŠ technického zaměření
* AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni
* Zkušenost s lokalizováním zdroje hluku
* Zkušenost s měřením hluku a vibrací
* Znalost analýz přenosových cest
* Logické uvažování
* Schopnost pracovat v týmu
* Výborné komunikační a prezenční dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. a 14. mzda * Pružná pracovní doba * Home Office * Komplexní zaškolení * Příspěvek na volný čas * Příspěvek na penzijní připojištění * Cafeterie
  • Místo pracoviště: Jihlava