Nabídka práce > HSE A ENVIRO SPECIALISTA

HSE A ENVIRO SPECIALISTA

Náplň práce

Orientuješ se v oblasti ekologie a životního prostředí?
Máš zkušenosti s BOZP a PO?
Baví tě školit a k tomu ještě umíš anglicky?

Hledáme totiž kolegu na pozici HSE A ENVIRO SPECIALISTA.
Chceš to zkusit?

Tvým úkolem bude:
- řešení problematiky životního prostředí
- zpracování a vedení dokumentace ochrany životního prostředí
- hlášení do systému ISPOP
- školení zaměstnanců
- řízení systému environmentálního managementu dle ISO standardů
- interní audity
- komunikace s příslušnými orgány státní správy a samosprávy
- monitoring legislativních změn v oblasti životního prostředí

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- znalost legislativních požadavků v oblasti životního prostředí a požadavků norem
- praktické zkušenosti
- znalost požadavků BOZP a PO výhodou
- aktivní znalost AJ
- znalost práce na PC (MS Office)
- časová flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzdu - 5 týdnů dovolené - 1 sick day - podporu při relokaci - dotované závodní stravování - možnost využití pružné pracovní doby - příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč - příplatek na dojíždění ve výši až 1500 Kč - penzijní připojištění - interní
  • Místo pracoviště: Jihlava