Nabídka práce > KONSTRUKTÉR | ČESKOKRUMLOVSKO | JUNIOŘI I SENIOŘI

KONSTRUKTÉR | ČESKOKRUMLOVSKO | JUNIOŘI I SENIOŘI

Náplň práce

KONSTRUKTÉŘI, DESIGNÉŘI, KRESLIČI, PROJEKTANTI, hledáme vás!

Rostoucí společnost na Českokrumlovsku rozšiřuje své oddělení konstrukce a možná právě vy budete tím vhodným kandidátem.

Nepotřebujete mít ani dlouhou praxi, firma je otevřená i absolventům!

Náplň práce:
- Konstruování nástrojů a přípravků pro oddělení výroby
- Každodenní komunikace a spolupráce s oddělením technologie pro zvyšování efektivity výrobních procesů
- Tvorba podkladů pro výrobu, výkresové dokumentace a technických specifikací

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- AJ/NJ na mírně pokročilé úrovni
- Praxe v konstrukci výhodou, ne podmínkou!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Flexibilní pracovní doba - Možnost částečného home office - 13. mzda - Další finanční prémie a bonusy - Příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Český Krumlov