Nabídka práce > Property manažer | Praha | až 70 000Kč

Property manažer | Praha | až 70 000Kč

Náplň práce

Máte už zkušenosti z oblasti správy majetku? Rádi by jste získali nové zkušenosti a ty současné využili u nového zaměstnavatele? Nebojíte se excelu a práce jak u počítače tak v terénu?
Tak hledáme právě Vás na pozici

Property manažer

Co Vás na téhle pozici čeká?

- Odpovědnost za efektivní provoz portfolia nemovitostí - optimalizace provozních nákladů (energie, služby, ekonomická a technická správa)
- Přejímka nově nakoupených nemovitostí, získání informací o objektu, nastavení procesů správy objektu
- Správa dat v interních systémech, rozpočty, tvorba objednávek, evidence dokumentů
- Stanovení provozních nákladů a výnosů nemovitosti, nastavení a správa rozpočtů jednotlivých projektů
- Komunikace se spoluvlastníky nemovitostí
- Zajištění provozních oprav, plán investic, dlouhodobé opravy
- Roční vyúčtování služeb a provozních nákladů vlastníkům jednotek

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- Dobrá znalost MS Office
- Komunikativní znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy, prémie - Volno mezi svátky - Příspěvek na stravování - Multisport karta - Příspěvek na pojištění - Možnost občasné práce z domu - Notebook, telefon
  • Místo pracoviště: Praha