Nabídka práce > Management Trainee s NJ - CHEB

Management Trainee s NJ - CHEB

Náplň práce

Absolventi, mladí a ambiciózní - hledáte své druhé :-) zaměstnání, kde si vybudujete kariéru v nejvyšším managementu významné mezinárodní společnosti ?

Jako Management Trainee budeš pracovat pod přímým dohledem týmu zkušených manažerů a získáš komplexní přehled o naší firmě. Během celého programu budeš mít možnost rozvíjet své dovednosti a znalosti v různých oblastech, jako je výroba, kvalita, expedice, nákup, zákaznický servis, controlling, HR. Tvojí úlohou bude i aktivní účast na firemních projektech. Po absolvování programu Management Trainee budeš mít dostatek dovedností a znalostí, abys mohl/a postoupit do některé z vedoucích pozic v rámci naší firmy.V každém případě Věříme v rozvoj našich zaměstnanců a vytváření prostoru pro osobní růst.Chceš se dozvědět více ? Tak pošli svůj životopis :-)

Požadavky

Co očekáváme od tebe:

* Nejlépe vysokoškolské vzdělání v oboru managementu, ekonomie nebo příbuzném oboru
* Silné analytické myšlení a schopnost aktivně nalézt řešení problémových situací
* Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Vysokou úroveň motivace a odhodlání dosáhnout vynikajících výsledků
* Flexibilitu a ochotu přizpůsobit se novým situacím
* Zkušenost v oboru managementu je výhodou, ale není požadována
* Znalost němčiny na komunikativní úrovni (budeš se později zaučovat i v SRN)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 35000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co ti za to nabízíme : * Intenzivní odborný rozvoj prostřednictvím programu Management Trainee * Možnost růstu a kariérního postupu v naší firmě * Podpora a mentorství od zkušených manažerů * Příležitost pracovat na různorodých projektech a získat š
  • Místo pracoviště: Cheb