Nabídka práce > TECHNOLOG | SVAŘOVÁNÍ | AŽ 50 000 KČ

TECHNOLOG | SVAŘOVÁNÍ | AŽ 50 000 KČ

Náplň práce

V těchto horkých dnech nabízíme horkou letní novinku! A to TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ přímo v Jihlavě! Máš svářecí průkaz a svařovací techniky jsou pro Tebe brnkačkou? Zajímají tě roboti a jejich programování? Domluvíš se anglicky?

Do týmu hledáme borce, co rozumí technologii svařování!
* Programování robotů
* Hlídání jejich fungování tak, aby nebyla narušena výroba
* Kvalita, spolupráce s dalšími odděleními
* Technologická dokumentace a její správa

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického, strojírenského směru
* Platný svářecí průkaz CO2
* Zkušenosti se svařováním
* AJ na úrovni B1

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * 13. mzda * Finanční bonusy * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava