Nabídka práce > TECHNIK JUNIOR | NASTARTUJ KARIÉRU V JIHLAVĚ!

TECHNIK JUNIOR | NASTARTUJ KARIÉRU V JIHLAVĚ!

Náplň práce

Jsi čerstvě po škole a hledáš pracovní zkušenost, která pro tebe bude skutečně odrazovým můstkem? Nechceš do korporátu, kde budeš jenom číslo, ale láká tě prostředí menší firmy, kde se ti opravdu budou věnovat?

Chceš kariérně růst, láká tě procesní inženýrství, nebo spíše vedení lidí ve výrobě? To vše ti můžeme po zaučení umožnit. Do výrobní společnosti hledáme TECHNIKA JUNIORA:
* Spolupráce s techniky výrobní firmy
* Zajištění plynulosti výroby po technické stránce
* Automatizace, robotická pracoviště
* Analyzování závad, řešení poruch, spoluúčast na pravidelných údržbách

Láká tě tahle pracovní zkušenost? Určitě nám zašli svůj životopis! :-)

Požadavky

* Min. SOU nebo SŠ technického, strojírenského zaměření
* Zkušenosti s technickou dokumentací
* AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * 13. mzda * Příspěvek za odpolední směnu * Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava