Nabídka práce > TECHNIK SENIOR | KARIÉRNÍ RŮST

TECHNIK SENIOR | KARIÉRNÍ RŮST

Náplň práce

Mám tu zkušeného TECHNIKA, který se pohyboval ve výrobní firmě a automatizace/robotizace mu není cizí? Láká Vás kariérní růst? Chcete mít zodpovědnost za techniky ve výrobě a plynulý chod výroby po technické stránce?

SENIOR TECHNIK má u nás na starosti:
* Menší tým techniků, kteří se starají o naše zařízení
* Automatizaci, robotizaci pracovišť
* Zodpovědnost za co nejmenší závady a poruchy na strojích
* Spoluúčast na údržbě strojů, práce s technickou dokumentací

Chcete kariérně růst a posouvat se třeba směrem procesního inženýrství? I taková možnost by se tu nabízela! :-)

Požadavky

* Min. SOU nebo SŠ technického, strojírenského zaměření
* Zkušenosti na technických pozicích z výrobní firmy
* Zkušenost s automatizací, robotizací
* AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolené navíc * 13. mzda * Příspěvek za odpolední směnu * Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance * Cafeteria systém odměňování * Příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Jihlava